HOŞ GELDİNİZ

Mahfelinn Cafe Restaurant, Türkiye’de cafe-restaurant konseptinde zincirleşmeyi hedefleyen, bu misyonu için dünyanın dört bir yanındaki profesyonellerden fikir alarak, değişen müşteri profilleri ve müşteri ihtiyaçlarına maksimum performans ile hizmet vermeyi prensip edinmiş gıda zinciridir.

NASIL BAŞLADIK


2000’li yılların başından itibaren farklı marka ve isimlerle sektörde adından söz ettiren Asilnur Gıda, başta Anadolu yakası olmak üzere İstanbul’un çeşitli bölgelerinde cafe, restaurant konseptleriyle hizmet vermiş ve bu alanda kendisini ispatlamıştır. Bir Asilnur Group markası olan Mahfelinn, hızla değişen dünyada bir Türk firması olarak zincirleşebilme ve global bir marka değerine sahip olabilme misyonuyla kurulmuştur. Bu misyon doğrultusunda, her zaman daha iyiyi hedefleyen, kurumsal, yenilikçi bir yapıya sahip güçlü bir marka olmak için çalışmıştır.

Mahfelinn, İstanbul’un Anadolu yakasında 3 adet cafe-restaurant, Avrupa yakası metro istasyonlarında da 6 adet fırın konseptiyle hizmet sunmaktadır.

EKİBİMİZ

Her şeyin kaynağında insan olduğunun bilincinde olan ve geleceğe dönük planlamalarını bu yönde yapan firmamız, deneyimli aşçıların, profesyonel şeflerin, sektöre adımını henüz atmış, öğrenmeye ve gelişmeye açık gençlerin birbirleriyle uyum içinde çalışmasını sağlamaktadır. Gelişmek, yenilenmek ve daha iyi hizmet verebilmek için, tüm personelimiz düzenli eğitim seminerleriyle dinamik tutulur.